Naši partneři

Logo-Technipes

NewProject

Logo-Senzani

logo-IMPAC


Novinky e-mailem

Úvod Novinky

03.SRPEN

Balící stroj P25 F - balení do papírových sáčků

Fotografie k novince Balící stroj P25 F - balení do papírových sáčků Představení unikátní automatické baličky pro malé mlýny do 1kg papírových sáčků mouky pro rychlost balení 25 ks/min konstrukce balících strojů

Automatický balicí stroj pro spotřebitelské balení, pro malé výrobce do 1kg papírových sáčků pro rychlost balení 25 sáčků/min. Součástí balící linky je obdobně dimenzovaná dobalovačka (skupinové balení a zafixování teplem smrštitelnou fólií). Jedinečné konstrukční řešení vyniká jednoduchou konstrukcí, spolehlivostí a malým nárokem na zabraný prostor.

Konstrukce linky, mechanismy a ovládání balíbaličky P25 vychází z ověřných typů balících linek NewProject P42 a P82 pro cihlový typ sáčků používaný zejména pro balení cukru a mouky do předvyrobených papírových sáčků. Další konstrukční řady baliček jsou koncipované pro rychlosti balení 40 nebo 80 sáčků za minutu.

Balicí linka P25 nabízí unikátní plně automatické kompaktní zařízení, vhodné pro mlýny s malou kapacitou spotřebitelského balení do 1kg sáčků a následným dobalováním skupin s horkovzdušným smršťovacím tunelem.

zpět »