Naši partneři

Logo-Technipes

NewProject

Logo-Senzani

logo-IMPAC


Novinky e-mailem

Úvod Novinky

07.LISTOPAD

Sloupový paletizační robot pro pytle nebo skupinové balení.

Fotografie k novince Sloupový paletizační robot pro pytle nebo skupinové balení. Unikátní robotický paletizér pro skládání výrobků na paletu.

Automatická paletizace slouží k automatickému skládání na paletu pro širokou škálu produktů. Paletizační linky jsou instalovány na konci výrobních a balících linek pro pytle, sáčky, kartony, přepravky, lahve, plechovky nebo různá skupinová balení.

Inženýři IMP.A.C. úspěšně zkonstruovali a instalovali robotický paletizér IMP.A.C. pro paletizaci spotřebitelského balení 1kg sáčků mouky nebo cukru, který díky nové konstrukci manipulační hlavy dokáže skládat na paletu malé sáčky i skupinově zabalené sáčky po 10kg na paletu. Jádrem paletizační linky je sloupový robot vlastní konstrukce, vybavený speciální manipulační hlavou pro paletizaci skupinového balení nebo pytlů na paletu, po přepnutí do jiného paletizačního programu. Paletizér je umístěn za balicí linkou (balička a dobalovač), přičemž jednotlivé sáčky nebo skupinové balení jsou před paletizérem rozděleny na svou vlastní přípravnou pásovou dráhu. Robotická ruka paletizéru pytel nebo skupinové balení vyzvedává z přípravného místa a překládá do vrstev na paletu. Paletizér je možné vybavit pokládkou přířez kartonu nebo papíru, kterým jsou vrstvy prokládány kvůli stabilitě palety. Paletizace se může provádět přímo na paletu položenou na podlaze, nebo zrychlit proces paletizace zásobníkem palet a válečkovým průjezdem paletižačním místem, takže robot neztrácí čas manipulací s prázdnými paletami. Plná paleta může být automaticky odvedena válečkovou dráhou do ovinovačky.

Paletizéry jsou schopny obsloužit balicí linku do papírových sáčků s výrobní kapacitou 120 sáčků za minutu při skládání skupinového balení.

zpět »