Naši partneři

Logo-Technipes

NewProject

Logo-Senzani

logo-IMPAC


Novinky e-mailem

Úvod Novinky

01.SRPEN

Vertikální balička topných peletek ESSEGI

Fotografie k novince Vertikální balička topných peletek ESSEGI Vertikální vážící a pytlovací automat do pytlů vytvořených z ploché fólie pro balení dřevěných pelet F1000 ECO FOCUS

Ve spolupráci s výrobcem vertikálních balících strojů ESSEGI, úspěšně instalujeme automatické balící stroj konstruované jako jednoúčelová automatická vážící a pytlovací linka pro balení topných peletek. 

Pytlovací automat ESSEGI model F1000 ECO FOCUS je konstruován tak, aby byl nenáročný pro obsluhu, a aby při malých nárocích na přestavbu, neboť výrobci palivových pelet zpravidla pytlují pouze jeden typ balení při stejném dávkování 15 kg, poskytoval spolehlivý chod bez nutnosti seřizování a náročné údržby. Výsledkem je daný plně automatický model vertikální baličky s elektronickou pásovou váhou o výkonu dostatečném jak pro malé tak velké výrobce peletek.

Balicí automat je vybaven automatickým centrováním fólie pomocí optického čidla, tepelným nebo impulzním typem zavařování pytlů, prokládáním boků pytlů pro vytvoření pytlů s plochým dnem nebo vytvoření delší vrchní části pytlů s proseknutím otvorů držadla.

Díky své konstrukční optimalizaci a ceně vyhovuje vertikální pytlovačka potřebám velkých i menších výrobců topných pelet.

zpět »